iletişim
+90 531 203 32 04
+90 537 056 10 00
iletişim
info@alberogida.com
contact@alberogida.com

inşaat mütahhitlik hizmetleri

Alberogida tekstil ürünleri > Mütahhitlik > inşaat mütahhitlik hizmetleri

inşaat

Gümaş İnşaat Müteahhitlik, faaliyet alanı içersinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılayarak gerçekleştirdiği projelerde kaliteden taviz vermeden zamanında teslim etmeyi temel ilke olarak benimsemiştir.
Bu ilkemizi gerçekleştirmek üzere şirketimiz;

1) Projelendirme aşamasından başlayıp, işlerin tamamlanmasına kadar geçen her safhada yapılması gerekli olan çalışmaları sürekli olarak denetlemeyi,
2) Güvenilir kaynaklardan kaliteli malzeme temin etmeyi,
3) İşçilik hizmeti alınacak tedarikçilerin, performanslarını göz önünde bulundurularak seçici davranmayı,
4) İş ve işçi güvenliği kurallarına uymayı,
5) Teknolojik gelişmeleri takip ederek azami ölçüde bu gelişmelerden yararlanmayı,6) Tüm işlerde çevrenin korunmasını insanlığa karşı gereken bir saygı olarak görmeyi,
7) Kanun ve mevzuatlara eksiksiz olarak uymayı,
8) Konusunda uzman elemanlar yetiştirmeyi,9) Kalite yönetim sistemi performansını ölçerek sürekli iyileştirmeyi,kalite politikası olarak belirlemiştir.

Tüm çalışanlar olarak bu kalite politikamızın gerekliliklerini yerine getireceğimizi taahhüt ederiz.
Copyright © Bütün Hakları Saklıdır: +90 312 239 48 01: bilgi@gumasinsaat.comSitemap

İNŞAAT NEDİR

İnsanlar göçebe hayatını bırakıp yerleşik hayata geçtikten sonra inşaatlar yaparak orada hayatlarını sürdürmeye başlamışlardır. Geçmişte yapı inşaat olarak kendini kanıtlamış birçok eserle tanıştık. Örneğin, Osmanlı’nın “Camileri”, Hindistan’ın “Tac Mahal’i” Çin’in “Çin Seddi” vb. Bu eserler ne kadar eski zamanda olsa da bu sektöre ekonomik ve teknik olarak ne kadar önem verildiğini göstermektedir.

İlerleyen çağlar içinde insanlar, devletler, yaşayış şekilleri, gereksinimler, kavramlar değişmiş ve yapılar çeşitlenmiş, büyümüştür. Kısaca, karada veya suda yapılan tüm bina, yol, köprü, baraj, kanalizasyon vb. tesislerin yapım çalışmalarına İNŞAAT denir. İnşaat işleri, bina inşaatı, altyapı inşaatı olmak üzere ikiye ayrılır.

İnşaat sektörü, insan yaşamını tümüyle etkileyen ve ilgilendiren bir sektördür. Bu sektörün yaptığı konutlarda oturur, okullarda okur, iş yerlerinde çalışır, yol vb. alt yapı tesislerinden yararlanarak yaşarız.

En önemli şey olan İnsan unsurunu yakından ilgilendiren inşaat sektörü, hatalar ve başarısızlıklar yapıldığı durumlarda çok kötü sonuçlarla karşılaşılır. Bu yapılan yanlışların deprem, sel baskını, heyelan, yangın vb. afetlerde meydana gelen kayıplardan sonra ne kadar önemli olduğu anlaşılır. İnşaat sürecindeki her kişinin planlı ve işinin hakkını vererek yapması, topluma daha düzgün, çağdaş ve sağlam yapılarda yaşama imkanı sunar.